!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -- script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-130773610-5"/script script window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130773610-5'); /script

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ - İstanbul Gelişim Üniversitesi

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) Bölümü Öğrencileri “3. Chocolate Cup” Etkinliğinde

Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) Bölümü Öğrencileri “3. Chocolate Cup” Etkinliğinde

16.12.2021 Per 03:15

UBF Gastronomi ve Mutfak Sanatları (İngilizce) Bölümü öğrencileri 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu'nun (AGAFED) tarafından Torium AVM’de düzenlenen “3. Chocolate Cup” etkinliğine katıldı.

igü
Bölüm Başkan Dr. Öğr. Üyesi Sema Aydın ve Öğr. Gör. Didar Yanar’ın katıldığı etkinlikte gerçekleştirilen çikolata yarışmasında bölüm öğrencilerinden Doğa Yeşiloğlu, Şule Tekin ve Batuhan Uysal çikolatalı mousse, tuzlu karamel ile altın tozlu pralin çikolata ve restoran tatlı tabağı ürünleri ile gümüş madalya almaya hak kazandılar. 
 
Etkinliğe katılan bölüm öğrencileri yarışma ve uygulama çalışmalarına ek olarak ulusal ve uluslararası şefler, aşçılar, akademisyenler, eğitimciler, gurmeler, meslek yazarları, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri, tedarikçiler, bloggerlar ve diğer gastronomi bölümü öğrencileri ile tanışma fırsatı da elde ettiler.
 

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01