!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -- script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-130773610-5"/script script window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130773610-5'); /script

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ

UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ - İstanbul Gelişim Üniversitesi

Yeni Medya ve İletişim Bölümü Tarafından “Haber, Ajans, Portre ve Sahne Fotoğrafçılığı” Etkinliği Gerçekleştirildi

Yeni Medya ve İletişim Bölümü Tarafından “Haber, Ajans, Portre ve Sahne Fotoğrafçılığı” Etkinliği Gerçekleştirildi

30.11.2021 Sal 08:16

Yeni Medya ve İletişim bölümü tarafından bölüm öğrencilerinin müfredat kapsamındaki uygulama derslerine destek sağlanması ve öğrencilerin sektör bilgisi elde etmeleri amacıyla planlanan “Haber, Ajans, Portre ve Sahne Fotoğrafçılığı” etkinliği, Foto Muhabiri Yağız Karahan ve Fotoğrafçılık ve Videografi alanında çalışmalar yürüten Kutay Ertürk’ün katılımıyla gerçekleştirildi.

igü

Etkinlik, Yeni Medya ve İletişim Bölümü Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Şebnem Gürsoy Ulusoy’un moderatörlüğünde 30 Kasım 2021 Salı günü saat 14.00’de Google Meet üzerinden online olarak gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan öğrencilere Yağız Karahan tarafından haber fotoğrafçılığının temel ilkeleri, zorlukları ve sektör çalışmalarına yönelik bilgiler aktarılırken Kutay Ertürk tarafından sahne ve portre fotoğrafçılığının önemi ve temel prensipleri hakkında bilgiler sunuldu. 

 

 

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01