Uygulamalı Bilimler Fakültesi


 İstanbul Gelişim Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresi


İstanbul Gelişim Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi tarafından 10-11 Mart 2022 tarihleri arasında Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresi gerçekleştirilecek.
Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresi’nin temel amacı, sosyal bilimler alanında gerçekleştirilen özgün akademik çalışmaları bilim insanlarının paylaşımına sunmak ve iş birliği ortamları oluşturmaktır. Kongre kapsamında, sosyal, ekonomik ve çevre temalarını esas alan Sürdürülebilirlik kavramı ile ilişkili teorik ve uygulamalı bilimsel çalışmalara yer verilecektir.
 
21. yüzyıl ve geleceğin önemli kavramlarından biri olan Sürdürülebilirlik kavramının uygulamalı sosyal bilimler alanı için anlamını kuramsal ve kavramsal olarak tartışmanın, teorik ve uygulamalı çalışmalarla farkındalık oluşturmanın bilimsel ilerlemeye katkı sağlayacağı düşünülmektedir.  Alanında uzman değerli bilim insanlarının katkılarıyla yeni bilgilere ulaşmanın hedeflendiği kongre yüz yüze ve çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Uluslararası Uygulamalı Sosyal Bilimler Kongresi’ne Sosyal Bilimler alanlarında çalışma yapan tüm bilim insanlarını davet etmekten onur duyarız.

Başvuru için ilgili link: https://igucon.gelisim.edu.tr/

Haberler

Tüm Haberler